|Iletisim|Basında|Hakkimizda| 

    

 

 

  

 

                                         

 

 

    

         

 

 

                                       
 

       
             
                      

  Mürvet Şahin  
 

Bazen insan hayattta nelerle karsilasir hiç bilemez cok mutlu bir sekilde yasarken birde bakmis ki insan ya bir kaza yada bir hastalik yada baska bir sey insanin hayatini mahvetmeye yeter aslinda. Benim de mutsuzluguma ve de çaresiz kalisima sebeb olan hastalik oldu. Adim Mürvet Şahin 24 yasindayim bundan 6 yil önce lenf ödem denilen bir hastaliga yakalandim birsabah uyandigimda ayak bilegimin sistigini farkettim basta pek önemsemedim aslinda burkmus olabilecegimi düsündüm ama zaman ilerledikçe bacagimin git gide sismeye basladigini gördüm ve hemen bir doktora gittim.doktorlar herhangi bir teshis birakamadilar ve daha sonra farkli arastirmalara gittik en sonunda lenf ödem tanisi birakildi.bu süre içerisinde gitmedigim hastahane doktor kalmadi ve doktorlara gitikçede bütün umudumu yitirdim çünkü bütün doktorlar anlasmis gibi sanki "bu hastaligin hiç bir tedavisi yok" diyip beni caresizligimle basbasa birakiyorlardi.artik hastaligim yeterince ilerlemisti ve bütün umudumu yitirmistim hayata dair hiç bi umudum hiç bi hayalim yoktu artik sürekli insanlardan kaçiyor agresif tavirlar sergiliyordum.ama küçükte olsa bi umudum vardi yinede elbette bu hastaligin bir yerlerde tedavisini yapabilen birileri olmali diye düsünüyordum. karar verdim kendim arastirip bulucam dedim birgün internette gezinirken vildan cerci rehabitilasyon merkezi diye bir siteye girdim ve iyilestirdigi hastalari gördüm iste dedim kendi kendime iste ardigim umudum dedim hemen karar verdim ve istanbula dogru yola çiktik(aslinda umuda yolculuga çiktik)aradigim umuduma ve de hayallere ulastim aslinda.

bir hasta için önemli olan sey moraldir, ilgidir ve ben o kilinikten içeri girer girmez o güler yüzlerle karsilastigim andan itibaren hastaligimin bir kismini yendim belkide.hemen tedaviye basladik ve henüz bir kaç hafta geçmesine ragmen benim bile inanamadigim sonuçlara ulastik büyük bir hizla ayagim iyilesmeye basladi.4 haftalik bir tedavi sonucunda iyilestim ve suanda hayatima kaldigim yerden devam ediyorum.

Buradan vildan hanim ve ekibine sonsuz saygi ve sevgilerimi sunarim.size minnettarim hocam...bana hayatimi geri verdiniz.DÜNYADA SIZIN ÜZERINIZE DOKTOR TANIMAM. .sizi çooooooooooooooooooooooook ama çooooooooooooook seviyorum.SAYGILARIMLA MUSLU.

NOT=>burdan bu hastaliga yakalanmis bütün okurlara seslenmek istiyorum baska doktorlara kanipta umudunuzu yitirmeyin emin olun ki vildan hanim ve ekibi sizin umut isiginiz.

 


 
Her Hakki Saklidir. 2004 http://www.vildancerci.com