|Iletisim|Basında|Hakkimizda| 

    

 

 

  

 

                                         

 

 

    

         

 

 

                                       
 

       
             
                      

  Hasta Yorumları  
 

Doktorum Programı - Furkan
1. bölüm

2. Bölüm

Doktorum Programı
1. Bölüm

2. Bölüm

3. Bölüm

Asya Bebek: kizimizin henüz birkaç aylik bebekken sag bacaginin diger bacagindan daha kalin oldugunu fark ettik ... (devamı)

Nilgün Kiracilar: 20 li yaslarimda baslayan bel agrilarim,önceleri kas gevseticiler ile 1-2 gune toparlanirken, zamanla artti ve 33 yasimda bana adim attirmayan 1 haftalik bir tutulmanin ardindan,37 yasimda beni kimildatmayan bir agri ile tanistim... (devamı)

Fügen Özkinay: 18 Ekim 2010 tarihinde Meme -CA mastektomi ameliyati ile sag gögsüm ve ayrica sag kolalti lenfleride alindi. ... (devamı)

Sencan Gürkan: Neymis koldaki lenf ödem, dayanirmi o güzelim Dr. Vildan Çerçi'nin parmaklarina, yok ediyor hastasinin vücüdundan. ... (devamı)

Birgul Duygun: Bacaklarimda yaklasik 3 yildir devam eden asiri sislikler, gittigim her doktor tarafindan " varisten dolayi teshisi " ile ameliyatla geçecegi söylenerek geçistirildi. Artik bacaklarimin iyileseceginden ümidimi kesmisken... (devamı)

Zerrin Atuk: Meme kanseri olma sokunu yeni atlatmistim ki kolumda agrilar basladi . Önceleri yeni ameliyattan diye düsünüyordum. Ve doktorlarimda boyle düsünüyordu. Kolum artik yavas yavas sismeye de baslamisti. Ve eve bir fizyoterapist gelmeye basladi . Haftada bir gün geliyor koluma bisiler yapiyor ve gidiyordu. Ama kolumda hiç bir degisiklik olmuyordu... (devamı)

E. V.: Halk arasında FİL HASTALIĞI olarak bilinen LENF ÖDEM HASTALIĞININ TEDAVİSİ VAR MI ? VARMIŞ… ! Sağ bacağımın diz altında yaklaşık 16 kilograma ulaşan bir şişkinlikle tam 14 yıl yaşadım. ... (devamı)

Celal Çıkın: Merhaba. Adım Celal Çıkın ya da tıp literatüründe ki adıyla ''Mucizeyi yaşamış adam''. şaka bir yana gerçekten hastalığımın kesin şifa ile sonuçlanması konunun başka uzmanlarınca (!) hayretle karşılanmıştır. ... (devamı)

Gülfüz Sarıçam: Malesef geç denebilecek ama sagligim için çok isabetli bir tanisma oldu Sn. Vildan Çerçi ile bu tanisma. 1995 yilinda yüksek ates ve sag ayakta kizariklikla bir arastirma hastanesinde "Filebit" teshisi ile tedavi gördüm.2007 yilinda tekrar ayni rahatsizlikla özel bir hastane de "Yumusak doku enfeksiyonu" teshisi kondu! ... (devamı)

İdil Özbuga: Yaklasik 3 ay önce bel fitigi teshisi konuldu.Doktorlar tarafindan klasik fizik tedaviye yönlendirildim.Klasik fizik tedavinin 3. Seansindan sonra agrilarim inanilmaz bir siddetle artti ve yürüyemeyecek hale geldim.Ardindan ,bundan yaklasik 2 yil önce abimin bel fitigi tedavisini de yapan sevgili doktorumuz Vildan Çerçi'nin fizik tedavi merkezine geldim. ... (devamı)

Mürvet Şahin: Bundan 6 yıl önce lenf ödem denilen bir hastaliga yakalandim. Bir sabah uyandigimda ayak bilegimin sistigini farkettim. Başta pek önemsemedim aslinda, burkmus olabilecegimi düsündüm ama zaman ilerledikçe bacagimin git gide sismeye basladigini gördüm ... (devamı)

Başak S.: Tam 12 yildir sag bacagimdaki Lenf-Ödem hastaligiyla bogusan biri olarak gec de olsa Vildan Hanim'la tanisma firsatini yakaladigim icin suan ciddi bir ilerleme kaydetmis durumdayim.... (devamı)

Emire Tütüncü: Sevgili doktorum Vildan Çerçi hanim, geçen sene bende olusan topuk dikeni denen ve insanin yürümesine engel olan inatçi agrimi bilinçli ve sabirli tedavisi ile yok etti.... (devamı)

Selcan Sarı: 14 yildir lenf ödem hastası olduğumu bilerek ancak tedavi konusunda hiç bir yol katedememis bir halde tanıştım Dr.Vildan Çerçi ile.... (devamı)

Ayşen Esgi: Ben 43 yaşında bir öğretmenim. Zaman zaman sırtımda meydana gelen ağrıların üşütmeye bağlı olduğunu düşünüp ciddiye almamıştım. ... (devamı)

Bahar Bilgin: Bendeniz de geçirdiğim önemli bir ameliyat sonrasında lenf yollarım alındığı için sağ bacağımdaki ödemle başbaşa kalmış biriydim, değil ülkemizde Dünyada bile az bilinen bu rahatsızlığa (Lenf-Ödem) dendiğini ve tedavi edilebildiğini çok geç öğrendim. Şimdi tedavi şansı bulamadığım yıllara ne kadar yandığımı bilemezsiniz.... (devamı)

Ferit Gürkan: Ben Ferit Gürkan.Annem yaklaşık 15 senedir topuk ağrısı çekiyordu.Hangi doktora götürdüysek ilaç verip, iğne yaptılar. ... (devamı)

Saadet Birkardeşler: Merhaba ben Saadet babam 2o yıldır felçli yatalak değil fakat ayağında 8-10 yıl kadar önce şişme ve küçük bir yara oluştu gittiğimiz doktorlar cildiyeye yolladılar yanık tedavisi yapıldı fakat ne yara ne de şişlik hiç geçmedi ... (devamı)

Mesude Akdoğan Seferoğlu: İlk defa 13 yaşında sol ayamın üstünde aniden ateşli, kızarıklık ve şişkinlik oldu. Bir hafta sonra ayak iyileşti ancak hafif şişlik kaldı.... (devamı)

Tuğba Öztürk: Merhabalar ben DR.Vildan Çerçi'nin hastasıyım. Sol bacağımda doğuştan lenfödem hastalığım vardı. Şimdiye kadar nereye başvurduysam çare bulamamıştım. İnternet'te gezinirken ... (devamı)

Tomris Hanım: Sevgili doktorum Vildan Hanım'a beni topuk dikeni denilen yürümeme mani olan acılar veren bu illetten kurtardığı için çooook çok teşekkür ederim. ... (devamı)

Tülin Kuyumlu: 1995 yılında kanser teşhisi ile göğüs ameliyatı geçirdim. Aradan 10 yıl geçtikten sonra kendi hatam yüzünden kolumu zorlayarak, şişmesine neden oldum. İlk 6 ay hiçbir müdahalede bulunmadığım için kolumdaki şişlikte hiçbir azalma olmadı. ... (devamı)

Dr. Hürriyet Yergün: Ben Hürriyet Yergün, 46 yaşında doktorum. Bu yaşa kadar ara ara yorucu işler yaptığımda bel ağrılarım olurdu ve dinlenince de geçerdi. Bir sabah uyandım ve yataktan kalkamadım. Korkunç bir bel ağrısı... (devamı)

Emine Ülkerdoğan: Ben Emine Ülkerdoğan emekli öğretmenim. 45 yaşıma kadar hiç bir rahatsızlığı olmayan ben bu yaşta bel ağrısı ile tanıştım. Başlangıçta açıkçası pek önemsemedim. Doktora gittim. Fizik tedavi ile geçebileceğini söylediler. Fakat sonunda ameliyat olmak zorunda kaldım. Oldukça ağır ameliyat geçirdim.... (devamı)

Rüçhan Kaptan: Lenfödemle tanışmam onbeş yılı aşmıştı. Bu zaman içinde defalarca ateşli ve harabiyeti çok olan Lenfanjit olayı ile karşılaşıyor, geçmesi için uzun tedavi uğraşları veriyordum. Öyleki! Kolumun lenfödemle şişerek ağırlaşmasına ve ağrılarına dayanamıyacak hale gelmiştim. Yaşamım kararmıştı.... (devamı)

Gülşen Özdemir: Ülkemizde, hastaya, hastalığa bakış açısı ve tedavi yöntemleri bu kadar farklı ve keyfi olmamalı. Neden mi? Bu eleştirimin, nedenlerini kısaca açıklayayım isterseniz.... (devamı)                                                                                                                                         

 


 
Her Hakki Saklidir. 2004 http://www.vildancerci.com