|Iletisim|Basında|Hakkimizda| 

    

 

 

  

 

                                         

 

 

    

         

 

 

                                       
 

       
             
                      

  Emine Ülkerdogan  
 

BEL AĞRILARIM NE ZAMAN BAŞLADI:

Ben Emine Ülkerdoğan emekli öğretmenim. 45 yaşıma kadar hiç bir rahatsızlığı olmayan ben bu yaşta bel ağrısı ile tanıştım. Başlangıçta açıkçası pek önemsemedim. Doktora gittim. Fizik tedavi ile geçebileceğini söylediler. Fakat sonunda ameliyat olmak zorunda kaldım. Oldukça ağır ameliyat geçirdim.7 yıl belirgin bir şikayetim olmadı fakat 2 yıl önce tekrar bel ağrılarım başladı. Önce beni ameliyat eden doktoruma gittim. Bana ameliyat olmam gerektiğini söyledi. 2 yıl bu ağrılarım devam etti.Sonunda artık pes etmiştim. Doktor arayışına başladım.

FİZİK TEDAVİ İLE NE ZAMAN TANIŞTIM

Ağrılarım dayanılmaz olduğu bir gün beyin cerrahı sayın Dr. Aybars Akkor'a gittim. Yapılan MR ve tetkikler sonucunda ameliyata gerek olmadığını söyledi ve beni hastaneye yatırdı.
Yapılan kontroller sonucunda sorunumun fizik tedavi ile çözülebileceğini söyledi.Beni güler yüzlü fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanı Dr. Vildan Çerçi hanımefendi ile tanıştırdı.
Ben daha önceden fizik tedaviden sonuç almadığım için isteksizdim. Fakat kendisi bana” size söz veriyorum, sizi düzelteceğim “dedi. Bu sözü hala kulaklarımda. Beni tedaviye aldığında kas gevşetici ve ağrı kesici ilaçları bırakmamı bunların bana hiçbir faydasının olmadığını söylediğinde çok şaşırdım. Kısacası benim beynimi yıkadı. Tedavi süresince güler yüzü hiç eksik olmadı. Kendisine gittiğimde eğilip doğrulamayan ben,şimdi sağlığıma kavuştum,sosyal yaşantıma döndüm. Doktorumun bana uyguladığı yeni tedavi yöntemi daha önce hiç yapmadığım hareketlerden oluşuyordu. Başlangıçta epey ürktüm. Şimdi artık yaşamımın bir parçası haline geldi ve hareketlerime eksiksiz devam ediyorum. Şimdi arada kontrollere gidiyorum. Benim ikinci evim gibi oldu. Bu nedenle kendisine çok teşekkür ediyorum.

HASTALARA TAVSİYELERİM

Rahatsızlıklarınız hafif iken tedaviye başlayınız. Doğru zamanda doğru doktoru seçiniz. Ben Dr. Vildan Çerçi hanımefendi ile tanıştığım için çok mutluyum. Beni sağlığıma kavuşturduğu için kendisine ve yardımcılarına kendim ve ailem adına teşekkürlerimi iletiyorum. Güler yüzü hiç eksik olmasın, çalışma hayatında başarılar dilerim.

Hastaniz
Emine ÜLKERDOĞAN

 


 
Her Hakki Saklidir. 2004 http://www.vildancerci.com