|Iletisim|Basında|Hakkimizda| 

    

 

 

  

 

                                         

 

 

    

         

 

 

                                       
 

       
             
                      

  Dr. Hürriyet Yergün  
 

09/02/2005

Ben Hürriyet Yergün, 46 yaşında doktorum. Bu yaşa kadar ara ara yorucu işler yaptığımda bel ağrılarım olurdu ve dinlenince de geçerdi. Bir sabah uyandım ve yataktan kalkamadım. Korkunç bir bel ağrısı .... ( dik durmam ve adım atmamı mümkün kılmayan) Çekilen MR da bel fıtığı (diskal herni ) teşhisi kondu. Klasik fizik tedavi yöntemleriyle ve ağrı kesici ilaçlarla tedavi olmaya çalıştım. Ağrılarım biraz azalıyor ama geçmiyordu, daha önce bel fıtığı olmuş ve iyileşmiş bir doktor arkadaşım değişik bir tedavi yöntemi kullanan ve kendisini de iyileştiren Dr. Vildan Çerçi'yi önerdi.

Dr. Vildan Çerçi hanıma gittim. MR'larımı inceledi muayene etti ve ben sizi tamamen iyileştireceğim dedi.

Harika bir doktor, kendine ve uyguladığı tedaviye olan güvenini hemen hissediyorsunuz. Hastalarına tavrı çok çok iyi, samimi, sanki ailenizden biri gibi sizi sürekli takip ediyor. Beni gerçekten iyileştirdi, sözünde durdu.Ağrılarımdan kurtuldum, normal yaşantıma döndüm.

Tabi ki ağrılarım yeniden başlamasın diye yapmam gerekenler var, doktorum bana bunları iyice öğretti. Şimdi kendimi daha iyi ve güvenli hissediyorum, çok teşekkür ediyorum.

Dr. Hürriyet Yergün

 


 
Her Hakki Saklidir. 2004 http://www.vildancerci.com