|Iletisim|Basında|Hakkimizda| 

    

 

 

  

 

                                         

 

 

    

         

 

 

                                       
 

       
             
                      

  Asya Bebek  
 

kizimizin henüz birkaç aylik bebekken sag bacaginin diger bacagindan daha kalin oldugunu fark ettik ve daha önce karsilasmadigimiz ve pekçok kimsenin bilmedigi bu hastaligin tedavisi için doktor arar olduk.

birçok doktora gittik hepsi ayni sekilde zamanla geçer dediler ve beklememizi istediler. kizinin bacagi gittikçe siserken hangi anne baba bekleyebilir ki? böylesi bi belirsizlik ve çaresizlik halindeyken bir sabah programinda tesadüfen izledigimiz vildan hanimin bu hastalik konusunda bir uzman oldugunu ögrendik..programda anladik ki kizimizin hastaligi lenf ödemdi belirtiler bunu gösteriyordu.

kendisine muayeneye götürdügümüzde bu teshisi koydu ve tedavi olabilecegini bize söyledi ve tedaviye basladik..6 ay gibi kisa bir sürede kizimiza uyguladigi masaj ile kullandigimiz bandaj sayesinde ve vildan hanimin gözetiminde kizimizin bacagi suanda fark edilemeyecek kadar indi ve diger bacagiyla esitlendi....kizimiz gün geçtikçe dahada iyiiye gidiyor ve kontrollerinide düzenli sekilde yaptiriyoruz...

bu lenf ödem hastaligina yakalanmis olanlar vildan hanima gözükmesinde fayda var onun güler yüzü sizi tedavi etmeye basliyor zaten...herkese çok geçmis olsun umarim herkes bizim kizimiz gibi sifa bulur ve tedavisine cevap alir.

TESEKKÜLER VILDAN HANIMM...SENI SEVIYORUZ.....gülcan-okay karaman...

 


 
Her Hakki Saklidir. 2004 http://www.vildancerci.com